hakkimizda

Hakkimizda

Bursa  REKOR Halı yıkama firmalarını seçerken, dikkat etmeniz gereken bazı noktalar vardır. Zaman zaman halılarını halı yıkama firmalarına teslim edenler, halıları geri geldiğinde birtakım sorunlarla karşılaşabiliyor. Bu noktada halılarınız yıkanırken kullanılan malzemeler ve yöntemler devreye giriyor. Bursa içerisinde güvenli bir şekilde halılarınızı yıkatabileceğiniz adreslerden birisi Rekor Halı Yıkama firması.

REKOR Halı Yıkama evinizden aldığı halıları, öncelikle halının tozlarını alma işlemi yapılır. Sonra halı yıkama makinalarından yardım alarak, en temiz şekilde halılarınız yıkamaya konulur.

Bursa halı yıkama sektöründe gerçekten temiz ve titiz çalışanların olduğu bir firma ile çalışmak istiyorsanız, doğru adres REKOR Halı Yıkama olacaktır. Birçok kişi halı yıkama işi sonucunda halıların istediği temizliğe ulaşmış olmasını ister. Bu nedenle işini titizlikle yapan bir ekiple çalışmak herkesin hakkıdır.

Belirtilen hizmetlerimizin herhangi bir aksaklığın da problemin kaynağını bulmak için çabalıyoruz. Tercih eden müşterilerimizin bu konu da bizlere anlayış göstereceğini düşünüyoruz. Olası bir problem de hatlarımızı kapatarak veya cevap verme süremizi uzatarak müşterimizi mağdur etmiyoruz.

Alacağınız her hizmeti değerlendirebileceğiniz web sayfamız da sizler için şikayet kısmı oluşturmayı düşünüyoruz. Gerek halı yıkama, gerek koltuk yıkama ve diğer tüm hizmetlerimiz hakkın da şikayet ve önerileriniz olduğun da mutlaka bilgilendirmenizi rica ediyoruz.

Amacımız kesinlikle mutlu ve memnun müşteri çevresi oluşturabilmek ve halı yıkama sektörün de kalıcı olabilmektir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.Bursa halı yıkama hizmeti almak isteyen hanımlar, güvenle  REKOR  Halı Yıkama servisini tercih edebilirsiniz.Fabrikamızda halılarınız, otamatik makineler vasıtası ile a’dan z’ye en yüksek kalitede temizlik maddeleri, şampuanlar kullanılarak yıkanmaktadır.Bursa halı yıkama  servisimiz, müşterinin verdiği adresten, ücretsiz servis araçlarımız ile ürünleri teslim almaktadır.Fabrikamıza gelen halı, isme kayıt edilerek, bir kod numarası verilmektedir.Müşterinin halısı türüne göre “makine halısı, yün halı, el dokuma halısı” gibi tasnif edilmektedir.Halının bu cinsine göre ayrılması işlemi, yapılacak yıkama için çok önemlidir.

Bursa Halı Yıkama         Nilüfer Halı Yıkama ve yerinde koltuk yıkama, perde yıkama hizmetimizde, kalite ve fiyat önceliklerimiz ile hizmetinizdeyiz.Nilüfer, Özlüce, Ertuğrul, Görükle, Beşevler, Ataevler, ve dahili tüm semtlere ücretsiz servis imkanı vermekteyiz.

Bursa Halı Yıkama

Osmangazi Halı Yıkama


Osmangazi halı yıkama koltuk yıkama, zebra ve stor perde yıkama, battaniye yıkama hizmetinde, güven ile firmamızı tercih edebilirsiniz.Bursa REKOR  halı yıkama firması, hafta içi her gün Osmangazi ve mahallelerinde ücretsiz servis hizmeti vermektedir.


Bursa Halı Yıkama


Yıldırım Halı Yıkama  ilçemizin en iyi halı yıkama fabrikası olarak bu güne kadar sizlerden gördüğü ilgi ve alaka ile müşterilerine en kaliteli, ekonomik ve hızlı halı yıkama hizmetini sunmaya devam etmektedir. 0.224.368.17.17 hattımızdan kolayca ulaşabilirsiniz


Bursa Halı Yıkama


   Misyonumuz


Firmamız, sunmuş olduğu hizmet kapsamında müşterilerinin memnuniyetini her zaman en önde tutmaktadır. Hizmetlerimiz, halı yıkama, koltuk ve kanepe yıkama, yorgan ve battaniye yıkama, yastık yıkama ve yatak yıkama olarak sayılabilmekle birlikte, bu hizmetlerin her biri kendilerine özel sanayi ekipmanları ile gerçekleştirilmektedir.

Bu şekilde en iyi performans alınmaktadır. Makinalaşma sürecine ayak uydurmanın en önemli gereği, bu sürecin yeni teknolojilerini eksiksiz bir şekilde takip edebilmektedir. Halı yıkamada kullanılan sistem ve ekipmanlar için her geçen gün daha yeni bir teknoloji geliştiriliyor olması, verilen hizmetin kusursuzlaştırılmasında fayda sağlamaktadır.

Yeni teknoloji sistem ve mekanizmaları hizmetimize dahil etmemiz ile birlikte, müşterilimizin tüm ihtiyaçlarını daha hızlı ve daha kusursuz bir şekilde karşılayabilmemiz mümkün olmuştur. Firmamızın müşterilerine sunmuş olduğu en önemli hizmetlerden bir tanesi de el dokuma halı yıkama hizmetidir. Bu tür yün el dokuma halıları, özel bir incelikle yıkanmayı gerektiren sistemleri ve özel halı yıkama şampuanlarını gerektirirler. REKOR  halı yıkama desteğimiz sizler için sınırlı sayıda halı yıkama fabrikası tarafından sunulur. Bu destek müşteriler için bir çok açıdan avantaj sağlar. Öncelikle bursanin yoğun trafiğinde halılarınızı fabrikaya ulaştırmak ya da halılarınızı fabrikadan teslim almak gibi bir probleminiz bu hizmet ile ortadan kaldırılır. Bununla birlikte, çalışanlarımız, size ait halıların sizin isminiz ile muhafaza edilebilmesi adına daha doğru bir yol ile çalışabilmek için, evlerinizi ziyaret ettiklerinde halılarınızın tek tek etiketlenmesini gerçekleştirilirler.

Vizyonumuz…

Firmamız, kurulmuş olduğu günden bu yana kendi sektöründe her zaman bir adım daha ileriye ulaşmayı hedeflemiştir. Bu amaçla, var olan sistem ve teknolojileri gecikmeden bünyesinde katmış ve yoluna daha hızlı devam etmeyi tercih etmiştir.

Müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensibimizi, her geçen gün yeni ve fayda sağlayan hizmetler ile kusursuz bir hale getirmek, gelecek yıllardaki hedeflerimizin başında yer almaktadır. Kaliteli halı yıkama fabrikaları arasında yer alarak hizmet sunmak firmamız için bir gurur kaynağıdır ve bu gururun sektörde yer aldığımız süre boyunca bizimle yaşaması önceliklerimiz arasında bulunmaktadır.

HİZMETLERİMİZ

Yeni sistem tam otomatik halı yıkama makineleri ile halılar tek tek, eşit su ve organik şampuanlarla yıkanmaktadır.

Değerli olan tarihi halılarınızın bakımını, en hassa şekilde yapmaktayız.

Hiçbir kimyasal ürün içermeyen koltuk yıkama şampuanları ile yüzeysel değil derinlemesine temizler.

Yorgan ve battaniye yıkatmaya verdiğiniz yerleri muhakkak gidin görün veya internet sitelerinde yorgan yıkama makinelerinin olup olmadığına emin olun.

Yerinde halı yıkama ustalık, tecrübe, beceri, bilgi, profesyonel ekip ve vakum gücü çok iyi makineler isteyen bir temizlik hizmetidir.Yerinde halı yıkama ustalık, tecrübe, beceri, bilgi, profesyonel ekip ve vakum gücü çok iyi makineler isteyen bir temizlik hizmetidir

 

KOVİD-19 SÜRESİNCE HALILARINIZ %100 ORGANİK ŞEKİLDE DEZENFEKTE EDİLMEKTEDİR